Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00
  1. Zamówiony towar przesyłany jest do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost.

  2. Zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności pracownika firmy kurierskiej. W przypadku podejrzenia, że towar został uszkodzony podczas transportu, należy spisać protokół szkodowy. W razie nie spisania protokołu, Klient nie może dochodzić swoich praw u Kuriera w związku z uszkodzeniem towaru.

  3. Koszt wysyłki podawany przy składaniu zamówienia zawiera wliczone opłaty za pakowanie i dostarczenie towaru do Klienta. W przypadku płatności przy odbiorze, doliczany jest koszt wpłaty należności poprzez Firmę Kurierską na konto Sprzedającego.

  4. Koszty transportu są pokrywane przez Klienta.

  5. W razie braków części zamówionych produktów na magazynie, podczas składania zamówienia wyświetlana jest informacja o brakujących produktach. Domyślnie paczki wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych które są zgodne ze stanem magazynowym. Na życzenie Klienta istnieje możliwość wstrzymania wysyłki do czasu dostępności wszystkich zamawianych towarów.

Witryna stworzona na platformie